نتایج جستجو برای عبارت :

زیارت ازدور

( زیارت از دور ).ای حجّتِ حق ، بارگَهت نورِ امیدمبا عشقِ تو بر ساحلِ مقصود رسیدم.ای درگهِ تو نورِ تجلّایِ الهیبازارِ رضا، رَحمتِ  رحمانُ خریدم.شد بسته رَهِ کرب و بلا ، گَرنجفُ شامدر مشهدِ تو لاله زِگلزارِ تو چیدم.دلتنگ زیارت شده ام ، در همه عمرم ـ اینگونه حرم سرد و غریبانه ندیدم.از دور سلامت کنم ای شاه خراسانوان صحن و سرا دیدمُ از غصه خمیدم.از سوی حرم عطر تو آید به مشاممدرهای حرم باز شوَد ، داده نویدم.دل طاقت دیوار ندارد ، چه بگویم دشوار زیارت
ما مـرداد ماهیا از اوناشیم که :↜اگه یـِــه قَـدَم↝بَرامونْ بَرداری.. ➜
بَرات ⇚دَربَســت⇛ میگـیریم.. بِرِســے بِـــه خواســـتـِـه هات :)
مرداد ماهی همونیه که وقتی خیلی بهش نزدیک میشی  نمیتونی باور کنی این همون ادم مغروریه که ازدور میدی :)
پ.ن : این  دو تا جمله رو کاملا تایید میکنم :) کاملا !
پ.ن 2:من زیاد از تولد گرفتن خوشم نمیاد :( یعنی خنثی ام :/ حس خاصی ندارم :) اگه کادو باشه خوبه ! اگه کتاب باشه خوب تره :)
من از کادو خوشم میاد :) اما از جشن و مخلفات
فضیلت زیارت امام رضا علیه السلام (به روایت اهل سنت عمری)
جوینی از علمای بزرگ اهل سنت عمری روایت کرده است:
٤٦٧- أنبأنی الشیخ كمال الدین علیّ بن محمد بن محمد بن محمد بن وضّاح الشهربانی، أنبأنا مؤرخ بغداد الإمام محبّ الدین محمد بن محمود بن الحسین بن النجار إجازة، قال: أنبأنا الإمام أبو الفتوح ناصر بن أبی المكارم المطرّزی إجازة، أنبأنا الإمام أخطب خوارزم أبو المؤیّد الموفّق بن أحمد المكی، ثم الخوارزمی، قال: أخبرنی الشیخ الزاهد الحافظ أبو الحس
من اینجا ، لب دریاچه، جلوی انعکاس ماه روی آب دریاچه، دارم یکی یکی می‌شمرم قدم‌هایی رو که ازش دور شدم.
سایه‌ها هم کم و بیش هستن. پشت درختا، لای بوته‌ها و توی آب سرد دریاچه. سنگینی‌ نگاهشون رو روی خودم حس می‌کنم.صدای زمزمه‌هاشون توی گوشم می‌پیچه.نمی‌دونم ماهیا خوابن یا بیدار. باد می‌وزه و سطح دریاچه‌ رو می‌لرزونه. بوته‌ها و شاخه‌ها خش خش می‌کنن. من هنوز آرومم. به آسمون صاف نگاه می‌کنم. ستاره‌ها مثل همیشه براق و درخشنده راه درست رو نشون
به خاطربی تجربه بودنم درزمینه وبلاگ نویسی ،واسه اولین پست خیلی فکرکردم.حتی مطالب زیادی سرچ کرده بودم که بیش ازحد کلیشه ای بود...
مثلایه جانوشته بود اولین پست  خودتومعرفی کن وازمهارتات بگو.
هم زمان این از ذهنم گذشت که خب من اگه خودمودقیق میشناختم که خیلی عالی بود!
حتما راحت خودموبه شما معرفی هم میکردم دراون صورت!

امیدوارم معرفی دراین حدکه من پرینازهستم کفایت کنه!بیشترازاین خودمم نمیدونم،شایداینجابعداباهم متوجه شدیم شایدحتی شماکمک کردی
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است-در سایت
شیعه-نیوز –مقاله دعای ماه رجب- باری اعضای جنبش امل درتفسیر امام  عظمت موسی صدر رحمتالله علیه را بخوانید وبخوبی
درک کنید ومن بطور خلاصه انرابیان میکنم- دعا 
رابطه مخلوق ومومن –عبد- باخداوندمنان- خالق و- رب است ملک است- واله
است-عبد درتمام  ابعاد فقیر است ورب درتمام
ابعاد غنی است- ابن خصوصیات که مانند براده اهن به مغناطیس  جذب میشود تامغناطیس شود است ویا قطره سیر
میکند تا به دریا برسد- این خواست
خلاصه جلسه 29
ادامه علت پنجم مستقیم ابتلا به بیماری : شیطان
ادامه افعال شیطان:
همز
نَفّ
نفخ
رِز
انداختن بزاق دهان
آب دهانش را در غذا می‌اندازد و انسان را مسموم می‌کند
در روایات بعنوان بزاق عنوان شده
این کار شبیه نف است (خارج شدن مایع به همراه هوا)
روایت: درب ظرف‌های غذا را ببندید و اگر نکردید شیطان آب دهانش را در ظرف می‌اندازد و از ظرف هرچه دلش بخواهد استفاده می‌کند
تعبیر و عنوان امروزی ترشح آنزیم است

مَسّ:
در روایات مسّ کلمه آمده و در قرآن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها